Kataloog

Lorenz von Ehren`i käsiraamat
cover-englischer-katalogProfessor dr Peter Kiermeier Weihenstephanist on rohkem kui 1000 leheküljel põhjalikult kirjeldanud 2000 taime ja puud. Enamiku taimede juurde kuuluvad väljendusrikkad pildid.
Märksõnaloend raamatu äärel võimaldab kiiresti leida ülevaatlikult ja selgelt jaotatud peatükid. Leiate kergesti üles leht- ja okaspuud, vormitavad taimed ja puuviljasordid. Rododendronitest ja roosidest on juttu omaette peatükkides, eraldi lehtpuudest. Kõikide rododendroni- ja roosisortide juurde on paigutatud fotod.
Rohttaimede peatükk sisaldab samuti 250 taimeliigi ja nende elukeskkonna põhjalikku kirjeldust.
Vahemereäärsete puittaimede rubriigis – kokku 50 liiki – antakse ülevaade potitaimedest ja talveaedadest.
Professor dr Peter Kiermeieri jagab planeerimisnõuandeid kõigi okaspuulaadsete taimede kohta. 58 nimekirja ja tabelit annavad planeerijatele üksikasjalikku nõu taimede valikul. Lisaks sellele on rohttaimi puudutavas peatükis 31 nimekirja ja tabelit, mis on suureks abiks nende taimesortide kasutamisel. Need annavad informatsiooni rohttaimede väliste tunnuste, omaduste, kasvutingimuste ja kasutamise kohta. Lorenz von Ehreni CD, mida teil on võimalik alla laadida, sisaldab kataloogi ning ka taimede saksa- ja ingliskeelseid nimetusi.

Lorenz von Ehreni käsiraamat maksab: 59,00 eurot 

Telli Lorenz von Ehreni käsiraamat
Uus! Lorenz von Ehreni CD allalaadimiseks
Lehitse käsiraamatus