Külaskäik puukooli

Bonsaidest terve alleeni: Meie puukoolis kasvatatakse rohkem kui 500 hektaril (see ala on 1,5 korda suurem kui Hamburgis paiknev Aussenalsteri järv) kõige erinevamaid puittaimi – seemikutest kuni omapäraste üksikpuudeni.
Te imestate, kui lihtsalt võib saada teie aiast ideaalne täiendus kodule. Ärge oodake aastakümneid, kuni taimed kasvavad – valige väljaarenenud taimed ja nautige oma aeda.
Kutsume teid ühisele jalutuskäigule läbi Lorenz von Ehreni istanduste, et näeksite meie uskumatult mitmekesist sortimenti. Taimed, mida soovite, võite kohapeal kohe märgistada. Need on seejärel teie jaoks reserveeritud.
Saage osa meie 150 aasta jooksul kogunenud oskusteabest. Sobivate taimede väljavalimisel annavad teile nõu meie eksperdid. Soovi korral koostame teile kavandid, mis annavad teie plaanidele kuju. Oma maastikuarhitekti või aia-ja maastikukujundajaga leiate siit parimad puittaimed oma unistuste aeda.

Istandused

Meie puukooli puud ja taimed, mis paistavad silma tohutu hulga värvide ja vormidega, on heaks inspiratsiooniallikaks.
Ainult meie juures leiate ühest kohast kõik, mis muudab teie aia ainulaadseks – 50 cm kõrgustest pinnakattetaimedest kuni pikki aastaid kasvanud üksikpuudeni.

Nõustamine

  • Uudistaimede tutvustamine
  • Sõit istandustesse
  • Taimede väljavalimine / teie valitud puittaimede markeerimine (plommimine)
  • Meie kunstnik vormib planeerija ideed kavandiks / illustratsiooniks
  • Vahendame teile meelsasti teie regiooni aia- ja maastikukujundusega tegelevaid ettevõtteid või/ja maastikuarhitekte.

Valik

Kui olete otsustanud mõne puittaime või puu kasuks, saate selle taime koos oma aia planeerijaga kohe ära märgistada – see eksemplar on sellest momendist alates ainult teie jaoks reserveeritud.
Ammutage inspiratsiooni meie istandustes kasvavatest puu- ja taimeliikidest.

Puukool

Rohkem kui 500 ha kasvupinda, peaaegu 150 aastat kogemusi rohelises äris ja moodsaim tehnika garanteerivad teile pakutava teenuse kõrgeima kvaliteedi. Varustame eraaedu üle kogu Eesti.